Головна » 2013 » Лютий » 19 » Тиждень Хімії
12:06
Тиждень Хімії
   Під час проведення "Тижня хімії" були задіяні учні 6 -11 класів.   Учні 7-го та 8-го класів підготували виставку "Хімічні елементи в малюнках". На малюнках зображували знак хімічного елементу і малюнок, де застосовується чи знаходиться даний елемент. Кожний учень захищав виступом свій малюнок.   Учні 6-9 класів прийняли активну участь у підготовці виставки "Друге життя відходів". Девіз виставки "Відходи в доходи".

   Також кожний клас виготовив бюлетень на хімічну тему "Хімія у моєму житті", "Чарівний світ косметики", "Хімія у воді", "Хімія та екологія" та інші.   Учні 11-го класу Варченко О.,Тютюнник В., провели "Урок практичної хімії" для учнів 8,9,10 класів.

   В цікавій формі учні розповідали про методи очищення питної води, про синтетичні миючі засоби, шампуні; улюблені газовані напої, зокрема "Пепсі", "Кока-кола", їх позитивне та негативне значення.   Також учні 7-11 класів переглянули науково-популярний фільм "Загадки исчезновения интеллекта" про наслідки йододефіциту в організмі людини.   Учні і класи, які прийняли активну участь у підготовці і проведенні "Тижня хімії" були нагороджені грамотами.

Переглядів: 674 | Додав: Aleks_Volkov | Рейтинг: 0.0/0