6 березня 2017 року у Шолоховській ЗОШ відбувся єдиний урок "Тарас Шевченко - світова наша слава". Метою уроку було те, щоб показати світову велич Кобзаря, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до слова українського Патріота.
![](/2012/2016veres/IMG_354607032017.jpg)
![](/2012/2017/IMG_354707032017.jpg)
![](/2012/2017/IMG_354807032017.jpg)
Вчитель: Рязанцев А.В.