З днем українського добровольця учні КЗ "Шолоховський ліцей" привітали захисників та захисниць. Діти побажали нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру, благополуччя та добробуту, родинного тепла та затишку! Подарували нашим воїнам подарунки, зроблені власними руками.Діти сподіваються, що їхні вироби стануть для бійців оберегами, які зігріватимуть їх домашнім теплом, захищатимуть у боях. Подяка вчителям технологій за надану допомогу.
![](/2012/2014/0-02-05-4c5813572e3c6af0910d995472f55c4ac0a80efeb6.jpg)
![](/2012/2014/0-02-05-43e5742ddad3933d76ff006319c8eab8108be03934.jpg)