Ось і пройшли 9 довгих років, протягом яких вчителі вкладали у вас душу і знання, ростили й оберігали вас, як птахи оберігають своїх незміцнілих пташенят. Так нехай сьогодні так само, як юні пернаті вчаться літати, ви зробите свої перші самостійні кроки і зробите вибір: вчитися в рідній школі далі чи зробити крок у дорослий світ. Нехай будь-яке ваше рішення буде правильним і принесе заслужений успіх.
![](/2013/2014/fb7d3564afe11d574e2c774f_ea2390865f57a117.jpg)
![](/2012/2013/ba51f8fb_69ccd073b98365cc.jpg)