Головна » 2020 » Квітень » 24

     Життя в умовах карантину майже в кожного з нас викликає тривогу та страх. Що ж робити, щоб допомогти собі нейтралізувати напругу, негативні емоції?

     Що робити, щоб допомогти собі залишатись оптимістом? Ось декілька практичних порад:

1) під час епідемії дотримуйтесь основних запобіжних заходів для захисту від коронавірусної інфекції. Знання про те, як правильно поводитися у критичній ситуації, знижує тривогу;

2) намагайтеся не блокувати свої почуття;

3) боятися – нормально, відчувати безсилля, сумувати – теж. «Відключити почуття» означає перестати бути в контакті з собою. А це значить, рано чи пізно почуття дадуть про себе знати, тільки їхня сила може зрости ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: Aleks_Volkov | Дата: 24.04.2020

     До участі у флешмобі запрошуються всі учасники освітнього процесу. Умови такі: зробити фото на тему «Дякую тому, що робить мене щасливим» - це може бути фото з рідними та близькими, з домашніми улюбленцями, ваше захоплення, улюблена справа, якась річ чи місце, де почуваєте себе щасливими і т.п. Фото будуть оформлені у колажі та розміщені на шкільному сайті.

Переглядів: 265 | Додав: Aleks_Volkov | Дата: 24.04.2020

     Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.

– Чому ти прирікаєш себе на такий тяжкий труд і страждання? – Запитав старець.

– Я страждаю для того, щоб мої онуки і діти були щасливими, – відповів бідолаха.

– Мій прадід прирікав себе на тяжку працю заради діда, дід – заради батька, батько – заради мене, а я буду страждати заради щастя моїх дітей.

– А хтось у вашій родині був щасливим? ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: Aleks_Volkov | Дата: 24.04.2020

ЩО ТАКЕ ЩАСТЯ ТА ЯК ЙОГО ЗНАЙТИ?

     20 березня, у світі відзначають Міжнародний день щастя. Рішення про відзначення цього дня прийняла Генеральна Асамблея ООН на своєму 118-му пленарному засіданні. На офіційну думку ООН, сприяння процесам сталого розвитку, справедливості, більш комплексного підходу до економічного зростання, активне сприяння благополуччю всіх народів, невід’ємно стосується питань забезпечення щастя як для окремої особистості, так і для суспільства в цілому.
Запитанням: «Що ж таке щастя?» людство переймалось ще з часів древньогрецьких філософів, вивченням поняття щастя займаються різні науки: філософія, етика, психологія, історія, і навіть медицина. Однак чіткого визначення щастя немає, адже кожен розуміє його по-своєму.
      У найширшому розумінні щастя – це психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття повної радості. На думку американського психолога Абрахама Маслоу сутністю щастя є задоволення потреб людини: від фізіологічних (голод, спрага, сон) і до найвищої потреби у самореалізації. Отже, люди щасливі – це люди самореалізовані.
Фізіологами встановл ... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: Aleks_Volkov | Дата: 24.04.2020