Головна » 2020 » Квітень » 23 » 23 квітня – ДЕНЬ ПОЗИТИВУ
10:39
23 квітня – ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

     Хто сказав, що є вагомі причини для смутку? Нинішні непрості часи нагадали, що якщо ви і ваші близькі здорові та щасливі, то таких причин немає! Іноді, для того щоб у Вас все вийшло, необхідно мати гарний і радісний настрій! За вікном світло і сонячно, і я пропоную вам створити сонячний і радісний настрій у Ваших домівках, у Ваших родинах!!! Давайте наповнимо цей день позитивом. Кожна людина може розфарбувати свій життєвий шлях в будь-який колір – треба тільки обрати фарбу.

     Отже, спершу визначимо, який настрій переважає у Вас. В цьому нам допоможе кольоровий тест. Кольоровий тест Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент. Це не повинен бути ваш улюблений колір, або якісь Ваші вподобання в одязі, наприклад, ви не повинні заглядати далі, в значення кольорів.

Важливо, щоб під час вибору ви не керувалися нічим, крім підсвідомості.

Вибрали? Тоді рухаємося далі Значення кольорів:

Якщо ви вибрали ЧОРНИЙ — вам знайоме почуття самотності, але ви вмієте з ним справлятися. Ви намагаєтеся не показувати своїх слабких сторін, хоча в таємниці мрієте про те, щоб хтось про вас подбав,взяв відповідальність. Ви вирішуєте всі проблеми самотужки, маєте свою думку і не піддаєтеся впливу інших людей.

— Якщо ви вибрали СІРИЙ — ви людина, яка полюбляє все гарно обмірковувати – «сім разів відміряй – один раз відріж» — це про вас. Намагаєтеся не виділятися з натовпу, але у вас багатий внутрішній світ. Ви душевні, м'які, сором'язливі. Це доставляє вам чимало переживань, інколи породжує невпевненість у собі. Не сумнівайтеся, просто додайте в своє життя трохи фарб.

— Якщо ви вибрали ЧЕРВОНИЙ — ви натура пристрасна, цілеспрямована, емоційна. Для вас цілком вірогідні яскраві сплески емоцій – від всеосяжної любові до лютої ненависті. Ви можете образити когось ненароком, але зовсім не підозрюючи про це і не думаючи про наслідки. Ви вмієте заряджати своєю пристрастю оточуючих, у вас величезний життєвий потенціал.

— Якщо ви вибрали КОРИЧНЕВИЙ – ви людина практична, абсолютно не витаєте в хмарах. Вам важливі факти і докази, а не ідеї і мрії. В цьому ваша перевага – ви живете «справжнім», реально оцінюючи свої можливості. Недолік полягає в тому, що вам складно вийти за рамки, зробити щось грандіозне або повірити у щось неймовірне.

— Якщо ви вибрали ЖОВТИЙ – ви позитивні, відкриті, комунікабельні. Оптимізм – це ваше все. Ви вмієте подобатися людям, з вами легко спілкуватися. Ви маєте багато захоплень, бо вам все цікаво. Вмієте радіти простим речам і захоплюватися маленькими проявами добра в людях.

— Якщо ви вибрали СИНІЙ – ви сам спокій. Вам важливий психологічний комфорт як в атмосфері, так і в спілкуванні з людьми. Ви впевнені в собі, талановиті, прагнете до гармонії. Ви дуже глибока натура, мрійник, романтик, тому від життєвої суєти і побуту відчуваєте втому.

— Якщо ви вибрали ЗЕЛЕНИЙ — у вас є все, щоб домогтися успіху – жага життя, цілеспрямованість, потенціал. Ви любите життя і все, що вас оточує. Прагніть до своєї мети. Але є і мінус – ви легко піддаєтеся критиці – якщо не відчуваєте підтримки, втрачаєте впевненість у собі.

— Якщо ви вибрали ФІОЛЕТОВИЙ — ви допитлива, захоплена натура, схильна містифікувати світ навколо себе. Фіолетовий поєднує в собі протилежності, як і сама людина. Ви людина настрою — у вас бувають різкі переходи від активності до повного байдужості, з крайності в крайність, але в душі ви прагнете до гармонії. Такий колір часто вибирають натури творчі.

Визначилися? Рухаємося далі і спробуємо розібратися, що керує нами та чи безпечно це для нас?

Переглядів: 292 | Додав: Aleks_Volkov | Рейтинг: 0.0/0